اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان رضوی
 

    .
۱۳۹۸/۰۶/۱۷

با استقبال معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان‌رضوی؛

آخرین کاروان حجاج خراسانی بیت الله الحرام وارد مشهد شد

آخرین کاروان حجاج خراسانی بیت الله الحرام با استقبال معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در حاشیه مراسم استقبال از آخرین کاروان حجاج خراسانی بیت الله الحرام در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد اظهار کرد: با ورود این کاروان، فرایند حج امسال در استان خراسان رضوی به پایان رسید.
محمد صادق براتی افزود: در این پرواز دو گروه از حجاج و تعدادی از عوامل اجرایی حج به استان بازگشتند که در حدود ۲۵۴نفر از آنها زائر و حدود ۳۰نفر نیز عوامل اجرایی هستند.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه امسال حجاج خراسانی در اوج عزت و کرامت به زیارت خانه خدا مشرف و به سلامت بازگشته اند، بیان کرد: ۹هزار و ۹۱۰ زائر خراسانی به همراه عوامل اجرایی در قالب ۶۷ کاروان از سفر حج به صورت کامل به خراسان رضوی بازگشته‌اند.
وی در پایان ضمن تقدیر از  عوامل برگزاری مراسم حج ۹۸ ابراز کرد: در حج امسال مدیران و دست‌اندر کاران برگزاری مراسم حج و نیز مدیران شرکت‌های هواپیمایی از تمام ظرفیت خود برای خدمت رسانی و سرویس دهی مناسب و مطلوب به زائران استفاده کردند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۰۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۰۷۰۳۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۵ نفر
آماربازدیدکنندگان